چاپ        ارسال به دوست

در بازدید معاون وزیر نفت عنوان شد:

روند مطلوب پیشرفت طرح توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در رأس هیأتی بلندپایه از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ مهندس بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، صبح امروز سه شنبه 29 تیرماه 1400 در رأس هیأتی بلندپایه از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بازدید کردند.

در جریان این بازدید، مهندس علی رضا وفا مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و مسئولان شرکت به ارائه گزارشی اجمالی درباره روند پیشرفت پروژه توسعه ای و فعالیت های این شرکت تولیدی و عملکرد این شرکت در سال ۹۹ پرداختند. ایشان همچنین درباره مسائل مشترک مابین شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سایر چالش ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز با مطلوب برشمردن روند پیشرفت طرح توسعه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، این طرح را یکی از طرح های جهش سوم صنعت برشمرد و اظهارکرد: این طرح بیش از 45 درصد پیشرفت دارد و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده روند ساخت شتاب گرفته است.

مهندس محمدی به همراه مهندس عباس نژاد مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران عالی رتبه صنعت پتروشیمی شامگاه دوشنبه به منظور بازدید از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب وارد کرمانشاه شدند.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه،بزرگترین مجموعه صنعتی غرب کشور و یکی از بزرگترین واحدهای تولیدکننده اوره و آمونیاک ایران است که با تولید سالانه بالغ بر 660 هزارتن اوره در 35 کیلومتری شهر کرمانشاه و در شهرستان هرسین واقع شده است./

 


١٤:٢٢ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٩١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: