چاپ        ارسال به دوست

در بازدید استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان استان از مجتمع صنایع پتروشیمی کرمانشاه عنوان شد:

فاز دوم طرح توسعه ای پتروشیمی اوره و آمونیاک کرمانشاه در سال ١۴٠٢ به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه، در حاشیه بازدید روز چهارشنبه سوم آذرماه سال جاری، از طرح توسعه این واحد به عنوان پروژه ‌ای بزرگ با سرمایه‌ گذاری قابل توجه یاد کرد و افزود: مجموع اعتباری که برای این طرح برآورد شده ٩هزار میلیارد تومان است که تا کنون چهار هزار میلیارد تومان آن هزینه شده است.

وی در ادامه پیشرفت کنونی این طرح را حدود ۵٣ درصد اعلام کرد و یادآور شد: اواخر سال ١۴٠٢ شاهد بهره ‌برداری از فاز دوم توسعه ای این مجتمع خواهیم بود که ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید، میزان تولیدات کارخانه را نیز به دو برابر افزایش خواهد داد.

در ادامه این دیدار سید جعفر هاشمی مدیر عامل شرکت صنايع پتروشیمی کرمانشاه، گزارشی از روند فعالیت های در دست اقدام پروژه طرح توسعه ای فاز دوم مجتمع ارائه نمود و افزود: با وجود تحریم های گسترده و همه جانبه دشمنان، شاهد عملکرد مناسبی در روند تکمیل پروژه توسعه ای فاز دوم مجتمع هستیم و برای رفع مشکلات پیش روی، از تمامی ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: با آغاز بهره برداری از فاز دوم مجتمع، تولیدات شرکت بیش از یک میلیون و پنجاه هزار تن افزایش خواهد یافت.

در حاشیه این بازدید نیز، حسن حکیمی، مدیر مجتمع صنایع پتروشیمی کرمانشاه توضیحاتی در خصوص روند فعالیت های فاز اول و وضعیت تولیدات مجتمع به میهمانان ارائه نمود.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نخستین تولید کننده بخش خصوصی اوره و آمونیاک کشور است که سهم عمده ای در اقتصاد و اشتغالزایی استان ایفا می کند


.

 

 

 

 

 



٢١:٠٠ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٤٥    /    تعداد نمایش : ١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: