چاپ        ارسال به دوست

در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن:

از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1401 تجلیل شد

 

 

صنعتگران و معدنکاران برتر استان کرمانشاه تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، در مراسمی که عصر روز دوشنبه 20 تیرماه با حضور استاندار و جمعی از مسئولین و فعالان اقتصادی استان به مناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن برگزار شد، از فعالان برگزیده عرصه صنعت و معدن استان تجلیل شد.

بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تقدیر و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصادی استان خاطرنشان کرد: باید همه ی دستگاه های استان در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی با هم هماهنگ و همصدا بوده و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

ایشان همچنین ضمن تاکید فراوان بر لزوم اشتغالزایی هرچه بیشتر در استان کرمانشاه افزودند: مدیریت کلان استان از بنگاه هایی که برای اشتغالزایی در استان گام برمی دارند حمایت ویژه خواهد کرد.

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز در این مراسم اولین وظیفه دادگستری را حمایت از تولید اعلام کرد و افزود: اگر تولید و کارآفرینی در استان رونق بگیرد شاهد تشکیل بسیاری از پرونده‌های قضایی هم نخواهیم بود.

وی راه نجات خانواده‌ها و جوانان را ایجاد اشتغال و کارآفرینی دانست و اظهار کرد: برای همین منظور باید قوانین و مقررات دست و پاگیر اصلاح شود.

محسن دارابی مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: امیدواریم با حمایت سرمایه گذاران و مدیران دغدغه‌مند، تولید داخلی تقویت شود و همین امر سبب ایجاد ثروت و اشتغال برای استان و کشور شود.

وی بیان داشت: اگر بخواهیم در جهت توسعه گام برداشته و در حوزه سرمایه گذاری موفق به جلب و جذب سرمایه گذار شویم باید مشوق‌های معنادار برای آن ها تعریف کنیم و مسأله محدودیت تأمین انرژی را مرتفع نماییم.

جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت و کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

در پایان این مراسم از سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و صنعتگران، معدنکاران، طرح های نمونه صنعتی و معدنی، جوانان کارآفرین و شرکت‌های دانش بنیان برتر تجلیل شد. تندیس و لوح تقدیر مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه را حسن حکیمی مدیر مجتمع این شرکت به نمایندگی از طرف مدیرعامل دریافت کرد.

 


١٢:٣١ - سه شنبه ٢١ تير ١٤٠١    /    شماره : ٤٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: