چاپ        ارسال به دوست

موفقیت شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در تمدید اعتبار گواهینامه های استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه

 

 

گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دومین ممیزی مراقبتی توسط تیم ممیزی شرکت IMQ ایتالیا تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، دومین ممیزی مراقبتی استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه شامل: ISO 9001 ،ISO/TS 29001 ISO 14001، ISO 45001 و HSE-MS روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 29 و 30 مرداد ماه سال 1401 توسط ممیزین شرکت IMQ انجام شد.

در جلسه اختتامیه این ممیزی که با حضور حسن حکیمی مدیر مجتمع و جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد؛ رضا عرب عامری سرممیز و سایر ممیزین شرکت  IMQ گزارش ممیزی خود شامل: نکات مثبت، توصیه های بهبود و عدم انطباق های جزئی را تشریح نموده و شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه را شایسته تمدید اعتبار گواهینامه های استانداردهای مذکور دانستند.

مدیر مجتمع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز، ضمن تقدیر از تیم ممیز برای انجام دقیق و با کیفیت فرآیند کار گفت: تلاش و زحمات پرسنل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای حفظ و ارتقا هرچه بیشتر نقاط قوت و تقویت موارد قابل بهبود، صرفاً معطوف به دوره ممیزی نبوده و به‌ عنوان خطی مشی و فرهنگ سازمانی در رده‌های مختلف شرکت نهادینه شده است تا از این راه تحقق اهداف در تمامی زمینه‌ها میسر شود.

لازم به ‌ذکر است شرکت گواهی دهنده IMQ  ایتالیا به علت بهره‌گیری از ممیزان مجرب داخلی و بین‌المللی که در بسياري از کميته‌هاي فني تدوين استاندارد ISO حضور دارند یکی از برترین شرکت‌ها در حوزه مميزي و صدور گواهينامه‌هاي سيستم‌هاي مديريت در ميان شرکت‌هاي بزرگ جهاني به شمار مي‌آيد.

 


١٦:٠٧ - سه شنبه ١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٣٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: