چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم ویژه روز ملی ایمنی و آتش نشانی در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 

 

 

مراسم ویژه روز ملی ایمنی و آتش نشانی و تقدیر از نیروهای برتر ایمنی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در سال 1401-1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، حسن حکیمی مدیر مجتمع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این مراسم ضمن تبریک روز ملی ایمنی و آتش نشانی، از زحمات و تلاش های کلیه کارکنان حوزه ایمنی و آتش نشانی پتروشیمی کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.

مهندس حکیمی گفت: امیدوارم با آموزش عمومی و مستمر کارکنان و مدیریت صحیح و عالمانه برای سلامت نیروی انسانی و حفاظت از محیط زیست و پیشگیری از حوادث ناگوار تلاش روز افزون شود.

ایشان همچنین با اشاره به سالروز از خودگذشتگی آتش‌نشانان غیور در بمباران پالایشگاه آبادان در هفتم مهرماه ۱۳۵۹ و نام‌گذاری این روز تاریخی به‌عنوان روز ملی ایمنی و آتش نشانی خاطرنشان کرد: در طول بیش از یک سده فعالیت مستمر و پویای صنعت نفت ایران، تلاش های زیادی در راستای ارتقای توان فنی صنعت نفت و بهره وری و حفاظت از منابع انسانی، تاسیسات و محیط زیست با استفاده از علوم و فناوری نوین و روزآمد انجام شده است.

محمدسعید پورسلیمان رئیس HSE شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز ضمن تبیین فرآیند انتخاب نفرات برتر ایمنی در شرکت و بیان شاخص های ایمنی در سال جاری ابراز داشت که در پی تأکیدات فراوان مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس هاشمی مبنی بر حفظ و ارتقای شرایط ایمنی در شرکت، خوشبختانه با تلاش های موثر تمامی کارکنان شاخص شدت و تکرار حادثه، صفر و بیش از 8 میلیون نفر ساعت، کارکرد بدون حادثه در شرکت داشته ایم. 

لازم به ذکر است مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز پیش تر در پیامی به مناسبت این روز خاطرنشان کردند: بی شک تداوم تولید و پویایی صنعت، مرهون همت و تلاش تمامی پرسنل سخت کوش آن به ویژه سفیران شجاع ایمنی و آتش نشانی است که آتش عشق به خدمت در وجودشان، ضامن امنیت و سلامت همکاران است.

ایشان همچنین ضمن تبریک هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی، موفقیت روز افزون همه همکاران را از درگاه خداوند متعال مسالت نموده و ابراز امیدواری کردند که با ممارست و زحمات همکاران HSE، همواره شاهد سلامتی تمامی همکاران و شکوفایی و استمرار تولید در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه باشیم.

این مراسم با تقدیر از نیروهای برتر ایمنی به اتمام رسید.

 


٠٨:٢٨ - دوشنبه ١١ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: