چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه بازدید مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان و هیأت همراه از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه:

مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه افتتاح شد

 

مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان به عنوان بزرگترین سهامدار شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، از این شرکت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، روز سه شنبه 26 مهرماه 1401، اسمعیل قنبری مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان و هیأت همراه از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت در فاز 1 و روند اقدامات انجام شده در فاز توسعه ای آن قرار گرفتند.

سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و اهداف و تمهیدات اندیشیده شده جهت اجرای پروژه توسعه ای، ابراز امیدواری کرد که با کار جهادی و حمایت سهامدار عمده و تأمین مالی پروژه بتوان تا پایان سال 1402 پروژه را به مرحله راه اندازی رساند.

مهندس هاشمی در ادامه با ارائه توضیحاتی راجع به عملکرد چشمگیر شرکت در سال 1400 و هم چنین 6 ماهه اول سال 1401 و تشریح اهداف و برنامه ها با اشاره به تشکیل کارگروه پژوهش و نوآوری با هدف تکمیل زنجیره ارزش و انجام پروژه های مطالعاتی در آب و برق و صنایع پایین دستی و اخذ مجوز واحد کریستال ملامین و فعالیت های برجسته کمیته خودکفایی شرکت؛ اولویت های مجموعه را در سال جاری تبیین کرد.

اسمعیل قنبری مدیرعامل شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان نیز در این بازدید ضمن عرض خسته نباشید به مجموعه کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه ابراز داشتند: من شخصاً از بازدید امروزم لذت بردم؛ چه در بخش کار و تولید و چه در بخش پروژه فاز2 مجتمع و دیدگاه خوبی که مدیریت عالی شرکت در راهبری و نگاه راهبردی برای اجرای پروژه دارند. توضیحات آقای مهندس هاشمی حاکی از وقوف ایشان به چالش های پروژه است و این نوع نگاه دغدغه مند و انتقادی قطعاً در تسریع راه اندازی پروژه مثمر ثمر خواهد بود.

دکتر قنبری همچنین هدف از این بازدید ها و جلسات را هم افزایی و تحلیل وضعیت موجود و تلاش و همت برای تبیین نقشه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: شرط بقای ما در واحدهای تولیدی، اجرای پروژه های توسعه ایست؛ ما باید بتوانیم روزآمد باشیم و واحدهای صنعتی خود را توسعه بدهیم.

ایشان همچنین در خلال این بازدید ضمن افتتاح مرکز پژوهش و نوآوری پتروشیمی کرمانشاه و تبریک به مدیرعامل این شرکت برای راه اندازی این مرکز عنوان کردند: کار بسیار خوب و بزرگی صورت گرفته است؛ مجموعه های صنعتی بزرگ همواره نیازمند پژوهش و نوآوری خصوصاً در اجرای پروژه های بهبود، توسعه ای و صنایع تکمیلی و پایین دستی هستند و تعامل و ارتباط موثر با دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان می تواند در تحقق این هدف بسیار راهگشا باشد.

سهامداران عمده شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پایان با بیان این که شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه یکی از شرکت های موفق زیر مجموعه گروه گسترش نفت و گاز پارسیان بوده که توانسته بیشتر از ظرفیت اسمی واحد، تولید نماید و این نشان از عملکرد مثبت مدیریت و تلاش و جدیت پرسنل این مجموعه دارد، ابراز امیدواری نمودند که این شرکت در سال جاری نیز با تلاش مدیران و پرسنل خود به این مهم دست یافته و در انجام عملیات اجرایی پروژه توسعه ای موفق باشد.

 


١٤:٠٨ - سه شنبه ٢٦ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٣٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: