چاپ        ارسال به دوست

افتخاری دیگر برای پتروشیمی کرمانشاه:

دریافت تندیس طلایی نشان استاندارد و کسب عنوان واحد نمونه استاندارد استان در سال 1401

 

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای ششمین بار موفق به دریافت تندیس طلایی و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد استان کرمانشاه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، در مراسمی که  روز دوشنبه دوم آبانماه سال 1401 و به مناسبت روز جهانی استاندارد با حضور مهندس علیرضا مهرتاش معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی استان، واحد های تولیدی، کارشناسان استاندارد، آزمایشگاهای همکار استاندارد و شرکت های خصوصی همکار اداره کل استاندارد کرمانشاه در محل سالن آمفی تئاتر این اداره برگزار شد، از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به عنوان واحد تولیدی نمونه استانی در سال 1401 تجلیل به عمل آمد.

علیرضا مهرتاش در این مراسم با اشاره به اینکه سازمان ملی استاندارد بازوی توانمند عرصه کنترل کیفیت و خدمت رسانی در حوزه های مختلف صنعت به آحاد جامعه است، افزود: اداره کل استاندارد کرمانشاه علاوه بر رصد و پایش محصولات در واحدهای تولیدی و بازار مصرف در عرصه کیفیت، در صادرات و واردات از پنج مرز مشترک با کشورهای همسایه هم فعال بوده است.

مهدی حسین پور، مدیر کل استاندارد کرمانشاه نیز با اشاره به وظایف و ماموریت های اداره کل استاندارد استان در ذیل چهار محور استاندارد سازی، اندازه شناسی و اوزان و مقیاس ها، تایید صلاحیت و سیستم های مدیریت کیفیت و ارزیابی و انطباق در ساختارها خاطرنشان کرد: این اداره کل تمام این وظایف را به شکل دقیق مدیریت کرده و پوشش می دهد.

شایان ذکر است انتخاب واحدهای نمونه استاندارد براساس ارزیابی سازمان ملی استاندارد از جمله ارتقای سطح کیفی و تکنولوژی، آموزش مدیران کنترل کیفی، تدوین استانداردهای ملی، صادرات، ثبت اختراع و درج مقالات بین المللی، استمرار کاربرد پروانه نشان استاندارد و نداشتن نمره منفی در بازدیدها و نمونه برداری‌های انجام شده است.

در پایان این مراسم از سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به عنوان مدیر واحد تولیدی نمونه استانی در سال 1401 در استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی شد.

تندیس طلایی نشان استاندارد و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد را مهندس ایرج بلندبخت معاون مدیرمجتمع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به نمایندگی از سوی مدیرعامل دریافت کرد.

 

 


١٨:٥٠ - دوشنبه ٢ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٧    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: