چاپ        ارسال به دوست

مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد

 

مراسم معارفه و تنفیذ حکم مدیر عامل جدید شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در روز شنبه ٢٨ تیرماه با حضور مهندس حسین آقایی، رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در ابتدای این مراسم، حضار ضمن قرائت فاتحه برای شادی روح مرحوم مهندس حسین صباغ مدیر عامل سابق، از خداوند متعال آمرزش الهی برای وی و صبر برای بازماندگان مسئلت نمودند.

در این مراسم حکم مدیر عاملی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه توسط مهندس آقایی از سوی مهندس حسین شهریاری، مدیر عامل گروه گسترش نفت و گاز پارسیان (سهامدار عمده شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه) به مهندس علی رضا وفا اهدا شد.

در ادامه این مراسم مدیر عامل جدید شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با بیان سابقه ی فعالیت ۴٠ ساله وی در صنایع نفت و پتروشیمی کشور اظهار نمود: علاوه بر سابقه فعالیت در شرکت های پتروشیمی عسلویه، از این مقدار در حدود ٢٨ سال در شرکت پتروشیمی شیراز در سمت های مختلف مشغول به کار بوده ام.

وی ضمن گرامیداشت یاد شادروان مهندس صباغ افزود: از یک سال گذشته با مرحوم مهندس صباغ در جلسات مختلف گروه گسترش نفت و گاز پارسیان شرکت داشته ام. صداقت، امانتداری و دقت در کار از ویژگی های بارز ایشان بود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدوارم با یاری خدا و با همدلی و تلاش یکایک کارکنان شرکت پتروشیمی کرمانشاه بتوانیم به تولید مستمر و پایدار در محیطی شاد توفیق یابیم.

مهندس علی رضا وفا متولد سال ١٣٣٧ است و دارای مدرک مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت می باشد.

وی دارای سوابق مختلف مدیریتی در چندین شرکت پتروشیمی، از جمله شیراز، پارس و... می باشد.

مهندس وفا پیش از این انتصاب مدیر عامل شرکت ناوک کیش آسيا بوده است.

 

 


١٤:٠٢ - شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٧    /    تعداد نمایش : ٢١٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: