چاپ        ارسال به دوست

میزبانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در:

نشست هم اندیشی شوراهای فرهنگی و ستاد اقامه نماز شرکت های پتروشیمی استان كرمانشاه

نشست هم اندیشی شوراهای فرهنگی و ستاد اقامه نماز شرکت های پتروشیمی استان كرمانشاه به میزبانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت صنايع پتروشيمي كرمانشاه، نشست هم انديشي شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز شرکت های پتروشیمی استان كرمانشاه با حضور حجت الاسلام و المسلمين محمدپور رئيس شوراي اقامه نماز و امور روحانيون شركت ملي صنايع پتروشيمي و تني چند از رؤسا، دبيران، و اعضاي شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز پتروشيمي هاي غرب كشور روز چهارشنبه نهم مهرماه 1399در محل مسجد شرکت صنایع پتروشيمي كرمانشاه و با رعايت کامل پروتكل هاي بهداشتي برگزار گرديد.  

در این نشست حجت الاسلام و المسلمين محمد پور ضمن تقدير و تشكر از حضور فعال روحانيون و مسئولين شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز سايت هاي صنعتي در تمامی مقاطع زماني خصوصاً ايام حساس شيوع بيماري كرونا در کنار پرسنل زحمتكش پتروشيمي ابراز داشت: ائمه جماعات و اعضاي شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز مي بايست ضمن حضور  فعال در توانمند سازي باورهاي اعتقادي جوانان برنامه هاي فرهنگي خلاقانه، مدون و كاربردي در اين زمينه ارائه دهند.

وی با اشاره به نقش چشمگیر و اثرگذار صنعت ارزش آفرین پتروشیمی در گرداندن چرخ های اقتصادی کشور علی الخصوص در شرایط سخت کنونی، پتروشیمی ها را کانون های فعال و ثمربخش در حوزه های مختلف فرهنگی و انجام مسئولیت های اجتماعی دانست و ابراز امیدواری کرد که با ادامه همین راه پر خیر و برکت و حمایت رسانه ای از فعالیت های انجام گرفته در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی توسط پتروشیمی ها، بتوانیم امید اجتماعی را در جامعه گسترش دهیم.

در ادامه اين نشست هر يك از روحانيون و اعضاي شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز پتروشيمي هاي غرب كشور به ارائه گزارش و نقطه نظرات خود پرداختند.  

حجت الاسلام و المسلمين محمدپور با دقت موارد و مطالب مطرح شده را مورد بررسي قرار داده و افزود شركت ملي صنايع پتروشيمي در حال تدوين سياست هاي كلان فرهنگي است و در اين راستا جهت رفع هر گونه موانع و مشكلات با همكاري اعضاي شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز، روحانيون و مسئولين سايت هاي صنعتي تلاش همه جانبه ای را به کار خواهد بست.

در پايان، رئيس شوراي اقامه نماز و امور روحانيون شركت ملي صنايع پتروشيمي مجدداً از حضور و ارائه گزارش و زحمات مستمر اعضاي شوراهاي فرهنگي و اقامه نماز پتروشيمي هاي غرب كشور در ايجاد و تعالي اعتقادي و فرهنگي جوامع صنعتي و انجام بهینه مسئولیت های اجتماعی تقدير و تشكر بعمل آورد.١٢:٠٠ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٤٢٠    /    تعداد نمایش : ١٢٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: