چاپ        ارسال به دوست

ثبت رکورد بتن ریزی بدون توقف در فاز 2 شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 

بتن ریزی فونداسیون استیم درام 2103 (ST.2103  ) مربوط به پکیج ریفورمر واحد آمونیاک فاز دوم شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در روز 22 بهمن 1399 با تناژ 1904 طی 10 ساعت کاری و با ثبت رکورد بتن ریزی بدون توقف و مدیریت و برنامه ریزی منظم به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ بتن ریزی فونداسیون استیم درام 2103 (ST.2103  ) مربوط به پکیج ریفورمر واحد آمونیاک فاز دوم شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه توسط یک شرکت ایرانی به نام شرکت هدکو در روز 22 بهمن 1399 با تناژ 1904 تن و با میانگین 147تن تزریق در ساعت به صورت پیوسته با تعداد کلی 106 ماشین حمل بتن طی 10 ساعت کاری و با ثبت رکورد بتن ریزی بدون توقف و مدیریت و برنامه ریزی منظم با تعداد 25 نفر نیروی اجرایی و 9 نفر نیروی ستادی به انجام رسید.

همچنین اجرای بتن ریزی پارت نهایی از 7 پارت فونداسیون های واحد اوره فاز دوم شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه توسط یک شرکت بومی استان کرمانشاه به نام شرکت ایثار در روز 25 بهمن 1399 با تناژ 1530 تن و تعداد کلی 85 ماشین حمل بتن طی 10 ساعت کاری با مدیریت و برنامه ریزی منظم و با تعداد 23 نفر نیروی اجرایی و 7 نفر نیروی ستادی به اتمام رسید. لازم به ذکر است که به دلیل عدم دسترسی مناسب به محل فونداسیون، از پمپ دکل برای بتن ریزی استفاده شد.

این افتخار با تأمین به موقع بتن توسط شرکت فرآمان بتن غرب(چاره جو) از شرکت های بومی استان کرمانشاه محقق گردید. این شرکت یکی از پتانسیل های بومی استان در تامین بتن آماده است.

کفتنی ست با تلاش و پیگیری های مدیریت شرکت و دمیدن روح تازه در پروژه فاز دوم شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، روند رو به رشد این پروژه با جدیت در حال پیگیری ست که نوید بخش راه اندازی هرچه سریع تر آن در سال های آتی خواهد بود.

 


٠٨:٣٠ - يکشنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٤٢٦    /    تعداد نمایش : ١١١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: