چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

 

 

 

پیام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی 

مهندس سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه طی پیامی فرا رسیدن روز ملی ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتم مهرماه، برای همه کارکنان تلاشگر سازمان و بویژه برای پیشگامان فداکار و دلیر آتش نشان و یکایک ترویج گران فرهنگ سلامت و ایمنی، روز مبارک و فرخنده ای است تا با یادآوری وظایف سخت و هوشیاری بیش از پیش این عزیزان سپاسگزار کوشش های ارزنده و خدمات شایسته آنان باشیم.

اینجانب روز خجسته ایمنی و آتش نشانی را صمیمانه به همه همکاران گرامی در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بویژه همکاران واحد ایمنی و آتش نشانی، تبریک و تهنیت می گویم و از رویکردهای خردمندانه، به کارگیری تدابیر لازم و آمادگی مستمر آنان برای صیانت از سرمایه های انسانی در مواجهه با انواع مخاطرات و نگهداری از تاسیسات صنعتی و محافظت از محیط پیرامونی، تجلیل و قدردانی می نمایم.

امید است با تاکید بر ضرورت و تقدم ایمنی در فرهنگ سازمانی شرکت و نیز مشارکت همگانی در مسیر اهداف عالیه سازمان، همچنان راهبرد پیشگیرانه و نهادینه نمودن فرهنگ ایمنی در سازمان را به خاطر داشته و با استفاده از دانش روز و اجرای فرآیندهای ایمنی در راستای پیشرفت و تعالی گام برداریم.

از درگاه ایزد منان برای همه همکاران و خانواده‌های محترم از جمله همکاران فداکار و اثرگذار بخش ایمنی و آتش‌نشانی، شادکامی و موفقیت روزافزون را مسألت می نمایم.

سیدجعفر هاشمی

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 


١٥:٢١ - پنج شنبه ٦ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ٥٥٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: