چاپ        ارسال به دوست

به خاطر اهتمام ویژه در خدمت رسانی به زوار حسینی در اربعین سال 1402: از مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه تجلیل شد

 

 

همایش تجلیل از خادمان و موکب داران عراقی و ایرانی - خدام الحسین(ع) - روز پنچ شنبه چهارم آبانماه 1402 با حضور امام جمعه و استاندار محترم کرمانشاه و دستیار محترم رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در این مراسم که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و مشاور استاندار در امور عراق هم حضور داشتند، از مهندس سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و دیگر خادمان و موکب داران اربعین حسینی امسال در ایران و عراق تجلیل شد.

در بخشی از متن تجلیل از خدمتگزاران مردمی اربعین حسینی خطاب به مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه که به امضای امام جمعه محترم کرمانشاه نیز رسیده، آمده است: بی شک رونق مهمان نوازی مردم این سامان در موسم اربعین حسینی، حاصل کوشش مجاهدان بلندهمتی چون جنابعالی است، لذا بدینوسیله از زحمات ارزشمند و اهتمام ویژه شما در خدمت رسانی به زوار حسینی در اربعین سال 1402 تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزونتان را از درگاه احدیت مسئلت می نماییم.

لوح سپاس و تندیس مجمع خدمتگزاران مردمی اربعین حسینی را حسن مرادی مدیر منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به نمایندگی از طرف مدیرعامل دریافت کرد.

این مراسم به همت مجمع خدمتگزاران مردمی اربعین حسینی استان کرمانشاه برگزار شد.

 

 

 


١٨:٠٧ - يکشنبه ٧ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٥٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: