چاپ        ارسال به دوست

تصویب 5700 ریال سود نقدی برای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 

مجمع عمومی فوق العاده و عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای سال مالی منتهی به 1400/12/29 روز چهارشنبه مورخ 1401/04/15 در محل شرکت صنايع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه رأس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ  1401/04/15 در محل شركت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد، در ابتدا با تشکیل هیأت رئیسه مجمع شامل: رئیس مجمع، ناظرین، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و دبیر مجمع، جلسه از سوی رئیس مجمع با اعلام حضور 68 درصد سهامدار حاضر، رسمی اعلام و سپس گزارش عملکرد توسط مدیرعامل به مجمع ارائه گردید.

سدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، ضمن خیرمقدم و گرامیداشت و یاد و خاطره زنده یاد مهندس حسین صباغ مدیرعامل فقید شرکت صنایع پتروشیمی به ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به 1400/12/29 پرداخت و عملکرد تولید، فروش، اقدامات مالی، پروژه فاز 2، پروژه های در حال پیگیری و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق را به صورت جامع به مجمع ارائه نمود.

مهندس هاشمی سال 1400 را فصل تلاش و تکاپوی مدیران و کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه عنوان کرد و دستیابی به رکوردهای جدید تولید و فروش و پیشرفت پروژه فاز 2 را عاملی مهم در راستای افزایش بهره وري در شرکت صنايع پتروشيمي كرمانشاه دانست.

دکتر لطفی رئیس مجمع نیز در ادامه ی جلسه از گزارش جامع ارائه شده و اقدامات هیأت مدیره، مديرعامل و كاركنان شرکت در سال 1400 تشکر کرد.

در ادامه بازرس و حسابرس قانونی به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و با تأیید سهامداران صورت های سال مالی منتهي به  1400/12/29 به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی همچنین پرداخت سود 5700 ریال برای هر سهم برای سال مالی منتهي به 1400/12/29 را تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعيه منتشره از سوي شركت برای کلیه سهامداران عنوان نمود.

موسسه تدوین و همكاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت و نيز موسسه حسابرسی بهراد مشار به عنوان بازرس علي البدل به تصويب مجمع عمومي رسيد.

همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی سراسری و روزنامه باختر به عنوان روزنامه رسمی محلی با تصویب مجمع به مدت یک سال انتخاب شدند.

در طول مجمع نيز ديگر بندهاي دستور جلسه از سوي رئيس مجمع قرائت و به تصويب اعضاي مجمع رسيد.

جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه شركت صنايع پتروشيمي كرمانشاه در ساعت 12:00 خاتمه يافت.

لازم به ذکر است که پیش از آغاز مجمع عمومی عادی سالیانه، رأس ساعت 9:30 مجمع عمومی فوق العاده شرکت با دستور کار تطبیق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار و اساسنامه جدید به تصویب اعضای مجمع رسید.

 


١٦:٣٦ - چهارشنبه ١٥ تير ١٤٠١    /    شماره : ٤٨٣    /    تعداد نمایش : ٣١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: