چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرعامل جدید شرکت گاز استان با مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 

 

 

ناصر حسینی مدیرعامل جدید شرکت گاز استان کرمانشاه به همراه روسای واحدهای ستادی‏، روز سه شنبه 11 مردادماه 1401 با مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ دکتر ناصر حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در این دیدار با بیان این که شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بزرگترین مشترک شرکت گاز استان و یکی از خوش حساب ترین مشترکین این شرکت است و به همه تعهدات خود در خصوص صورتجلسه ستاد تسهیل عمل نموده است ابراز داشت: یکی از شاخصه های ارزیابی مدیران و شرکت های گاز استانی در حال حاضر وصول مطالبات است چرا که از محل این گازبها، یارانه، بودجه های عمرانی و سرمایه ای و پروژه های گازرسانی تأمین خواهد شد و شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این خصوص همواره یار و همراه ما بوده است.

ایشان همچنین با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و لزوم میزبانی شایسته از کارکنان مجموعه وزارت نفت در همایش بزرگ پیاده روی اربعین، از مساعدت مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این خصوص ابراز خشنودی کرد.

مهندس سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز در این نشست ضمن خیرمقدم و تبریک انتصاب دکتر حسینی در شرکت معظم گاز استان، خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه متاثر از مسائل و مشکلات مربوط به جنگ تحمیلی و حوادت ناگواری همچون سیل و زلزله، بسیار نیاز به کار و خدمت جهادی دارد و همه ما می بایست دست در دست هم در این مسیر سخت از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

مهندس هاشمی در ادامه با اشاره به اجرای طرح توسعه ای شرکت در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه از ترسیم چشم اندازی روشن در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه خبر داد که با همت و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان و از محل درآمدهای این شرکت در حال انجام است و ابراز امیدواری کرد که با حمایت های دولت، مجلس و مسئولین در خصوص تعدیل و تثبیت قیمت گاز به عنوان خوراک اصلی این مجموعه، گامی بزرگ در جهت توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در استان برداشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که در این نشست یک ساعته مسائل و موارد مشترک مربوط به شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و شرکت گاز استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 


١٣:١٧ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٤٩١    /    تعداد نمایش : ٤٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: