چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه معرفی شد

 

 

 

مراسم معارفه رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد و میانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، روز چهارشنبه 18 آبانماه 1401 مراسم معارفه مهدی شاهرخی، رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد و میانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

مهندس سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این مراسم با بیان اینکه از بدو ورودم به مجموعه و با تشکیل کارگروه پژوهش و توسعه به راه اندازی چنین مرکزی در شرکت، احساس نیاز کرده بودم؛ خاطرنشان کرد: مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در راستای حمایت از خلاقیت و ایده پروری با هدف برقراری ارتباط پایدار و موثر با دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور ایجاد شده است.

ایشان افزود: تکمیل چرخه پژوهش در شرکت به عزمی جدی نیاز دارد که ماحصل آن، خلق ثروت دانش بنیان خواهد بود. از این دیدگاه، مرکز پژوهش و نوآوری نه صرفاً به عنوان مرکز مجری پژوهش در شرکت، بلکه محلی برای خلق ایده‌های نوآورانه و تبدیل آن‌ها به محصولات دانش بنیان می‌باشد که می‌تواند پاسخگوی نیازی از نیازهای مجموعه باشد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با بیان اینکه از جمله عواملی که ایجاد مرکز پژوهش و نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است، به وجود آمدن تغییرات سریع در فناوری‌های روز دنیا و مسائل سیاسی و اجتماعی جامعه امروز همچون تحمیل تحریم های همه جانبه است؛ خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های اصلی این مرکز، توسعه فناوری‌های مورد نیاز در جهت رفع معضلات و چالش‌های پیش روی شرکت است.

وی همچنین با تأکید بر لزوم توجه بیش از پیش به مقوله پژوهش و نوآوری در تحقق اهداف و برنامه های کلان توسعه ای در شرکت، ابراز داشت: معتقدم در حوزه پژوهش تک تک اعضا شرکت به عنوان نیروهای ستادی این مرکز هستند.

ایشان اظهار داشت نگاه بنده به مرکز پژوهش و نوآوری نگاه فرابخشی ست؛ این مرکز می تواند به مثابه پل ارتباطی بین مجموعه تولیدکنندگان، شرکت های دانش بنیان، مراکز دانشگاهی، مشاوران و طراحان باشد و با توسعه فعالیت های کمیته خودکفایی و کارگروه پژوهش و نوآوری شرکت به داخلی سازی و بومی سازی تجهیزات و در نهایت صدور دانش و فنآوری و خدمات فنی مهندسی به شرکت های همکار ایفای نقش نماید.

مهندس هاشمی در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد که مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با مسئولیت آقای مهندس شاهرخی که از نیروهای متعهد و متخصص مجموعه هستند و با تعامل مثبت با سایر حوزه های شرکت و تأکید بر اخلاق حرفه ای و پژوهشی در راستای ارتقای هرچه بیشتر مجموعه گام بردارد.

در ادامه مهندس شاهرخی نیز با تشکر از اعتماد مدیرعامل و مجموعه مدیریت شرکت به ایشان برای ایفای این نقش بسیار کلیدی ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر دانش اطلاعاتی که طی سال های متمادی در شرکت کسب نموده و همکاری و هم افزایی در راستای تحقق اهداف عالیه این مرکز که مد نظر مدیریت مجموعه است تلاش نماید.

در پایان این مراسم حکم انتصاب رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه توسط مدیرعامل به ایشان اهدا شد.

 


١٣:٢٩ - چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٨    /    تعداد نمایش : ١٢٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: