چاپ        ارسال به دوست

حضور چشمگیر پتروشیمی کرمانشاه در بیست و سومین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه رازی

 

 

 

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه ضمن حمایت مالی با برپایی غرفه ای از دستآوردهای خود در حوزه خودکفایی در بیست و سومین جشنواره پژوهش و فنآوری دانشگاه رازی حضوری چشمگیر داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در بیست و سومین جشنواره پژوهش و فنآوری دانشگاه رازی که به مناسبت هفته پژوهش در محل دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه برگزار شد شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با هدف ارائه دستاوردها، قابلیت ها و توانمندی های خود در حوزه خودکفایی و همچنین تعامل و همکاری بیشتر با دانشگاه و تقویت روابط دوجانبه ضمن حمایت مالی با برپایی غرفه ای از دستآوردهای خود در حوزه خودکفایی حضوری چشمگیر داشت.

در این جشنواره که با حضور معاونت برنامه ریزی استانداری، روسای ادارات آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و برخی دستگاه های اجرایی استان و نیز روسای دانشگاه های رازی، صنعتی، آزاد واحد کرمانشاه و پیام نور برگزار گردید؛ به صورت ویژه از حمایت های مادی و معنوی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه تقدیر شد.

مهندس مهدی شاهرخی رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه ضمن بیان این خبر گفت: مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با ابتکار و دوراندیشی جناب آقای مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت و در راستای حمایت از تحقیقات، خلاقیت و ایده های نو‌آورانه و با هدف برقراری ارتباط پایدار و موثر با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی دانش بنیان و نیز گام برداشتن در بحث بومی سازی و خودکفایی ایجاد گردیده است.

شاهرخی همچنین ضمن اشاره به پیشرو بودن شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در ساخت و بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد شیمیایی در کشور، گفت: یکی از مهمترین وظایف مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، شناسایی و تعامل هرچه بیشتر با حوزه های کاری در بحث خودکفایی و مراکز تحقیق و توسعه شرکت های دانش بنیان و نیز دانشگاه ها می باشد.

رئیس مرکز پژوهش و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه همچنین ضمن تببین اهداف شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از حضور در بیست و سومین جشنواره پژوهش و فنآوری دانشگاه رازی گفت: با توجه به حضور پژوهشگران برتر دانشگاه رازی در این جشنواره، فرصت مناسبی مهیا گردید تا از نزدیک و با رویکردی پررنگ تر زمینه ارتباطات آتی فراهم گردد.

وی همچنین اظهار داشت: بازدید رئیس دانشگاه رازی، اعضای هیئت علمی و دانشجویان از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و دعوت از ایشان جهت همکاری های بیشتر بین شرکت و دانشگاه با هدف ارتقای سطح دانش فنی و و نوآوری در تکنولوژی از دیگر دستآورد های حضور در این جشنواره بود.

در پایان این جشنواره، شرکت کنندگان از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بازدید و با دستآوردهای کمیته خودکفایی این شرکت بیشتر آشنا شدند همچنین سیاست های شرکت در بحث حمایت از پژوهش های دانش محور که بتواند در راستای کمک به برطرف کردن مشکلات و نیز نوآوری و استمرار تولید شرکت باشد تشریح گردید.

شایان ذکر است اساتید و روسای برخی از دانشگاه های کرمانشاه پس از بازدید از غرفه پتروشیمی کرمانشاه و آشنایی با فعالیت ها و توانمندی های این مجموعه، ضمن درخواست برگزاری جلسات هم اندیشی و بازدید از شرکت از امضای تفاهم نامه هایی در این خصوص با شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در آینده نزدیک خبر دادند.

 

 


١٦:٣٥ - سه شنبه ١٣ دی ١٤٠١    /    شماره : ٥١٦    /    تعداد نمایش : ١٠٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: