چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کرد

 

 

 

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با حضور در دفتر امام جمعه کرمانشاه با حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حبیب الله غفوری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، مهندس سیدجعفر هاشمی، روز دوشنبه 8 آبانماه 1402 با حضور در دفتر امام جمعه کرمانشاه، با حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حبیب الله غفوری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین غفوری و ارائه گزارشی از وضعیت تولید در این شرکت؛ گفت: برنامه های شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با اولویت توسعه در دست انجام می باشد و با برنامه ریزی لازم و نیز با توجه به حضور نیروهای متخصص و با تجربه انشاالله به این مهم دست خواهیم یافت .

مهندس هاشمی با تقدیر از برخی مسئولین استان و همکاری های صورت گرفته با شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه گفت: انتظار می رود مسئولین استانی همراهی بیشتری را با شرکت های تولیدی داشته باشند تا شرکت ها بتوانند بدون دغدغه به وظایف خود در حوزه تولید و رونق اقتصادی گام بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حبیب الله غفوری، امام جمعه کرمانشاه نیز در این دیدار اظهار کرد: شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با بهره مندی از مدیران انقلابی، نیروی انسانی کارآمد، نوآور و توانمند توانسته یکی از مجموعه های موفق و شاخص در حوزه صنعت و اشتغالزایی در غرب کشور و در استان کرمانشاه باشد.

ایشان همچنین ضمن ابراز خرسندی از حضور مهندس هاشمی به عنوان مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه گفت: امیدواریم حضور جنابعالی در این صنعت بتواند جایگاه پتروشیمی را در استان ارتقا ببخشد و بحث توسعه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد و با توجه به نام گذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری انشاالله شاهد یک تحول چشمگیر در حوزه تولید باشیم.

امام جمعه کرمانشاه در خاتمه این دیدار بیان کرد: امید است این تعامل و همکاری با شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه تداوم داشته باشد و بتوانیم این ارتباط بسیار خوب و شایسته را تقویت نموده و در جهت شکوفایی استان با همفکری و همدلی تمامی مدیران استانی گام برداریم.

 

 


١٤:٤٩ - سه شنبه ٩ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: