چاپ        ارسال به دوست

پتروشیمی کرمانشاه پربازده ترین شرکت پتروشیمی ایران لقب گرفت

 

 

 

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در بیست و ششمین همایش شرکت‌های برتر ایران موفق به کسب رتبه اول از نظر بازده فروش در بین شرکت های پتروشیمی ایران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ بیست و ششمین همایش شرکت‌های برتر ایران روز دوشنبه، دوم بهمن ماه 1402، به میزبانی سازمان مدیریت صنعتی ایران در مرکز همایش های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور مقامات کشوری و مدیران شرکت‌های برتر کشور و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی برگزار شد.

بر اساس ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی ایران «رتبه نخست از نظر شاخص بازده فروش در گروه پتروشیمی» به شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، تعلق گرفت و لوح گواهینامه این حوزه به مدیرعامل مجموعه، مهندس سیدجعفر هاشمی اهدا شد.

مدیریت برتر مهندس هاشمی بسترساز خلق یک افتخار ملی

از زمان حضور مهندس سیدجعفر هاشمی به عنوان مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی، این مجموعه شاهد یک تحول و جهش محسوس در حوزه های کاهش هزینه تولید، بالاترین حاشیه سود عملیاتی در میان شرکت های اوره ساز و بالاترین عملکرد در حوزه فروش صادراتی بوده است.

 توانمندی های مدیریتی و راهبردی و تعیین استراتژی های درست و هوشمندانه توسط مهندس هاشمی از جمله عوامل مهم کسب این افتخار ملی و ماندگار بوده است.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با هدایت مهندس هاشمی به دنبال کسب جایگاه هاب پژوهش و نوآوری در صنعت پتروشیمی و تبدیل شدن به بزرگترین و برترین مجموعه صنعتی غرب و شمالغرب کشور است.

یک همایش بزرگ در تراز بین المللی

گفتنی است همایش شرکت‌های برتر ایران هرساله با هدف ارزیابی بنگاه‌های اقتصادی کشور و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار، ارائه تصویری روشن از جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی مختلف، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی کشور و علمی‌تر نمودن فضای تصمیم‌گیری مدیران موفق و همچنین ایجاد رقابت بین شرکت‌های بزرگ و برتر کشور برگزار می شود.

میزان فروش، سود آوری، صادرات،شاخص های بهره وری، تعداد کارکنان، نقدینگی و ارزش بازار، برخی از شاخص هایی هستند که در روند رتبه بندی IMI-100 مورد ارزیابی قرار می گیرند.

و در پایان این مراسم با اهدای تندیس و گواهینامه از شرکت‌های برتر، تقدیر به‌عمل می آید.

 

 


١٧:٣٣ - سه شنبه ٣ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٥٧٥    /    تعداد نمایش : ١٢٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: