چاپ        ارسال به دوست

افتخاری دیگر برای پتروشیمی کرمانشاه در سال جهش تولید:

کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استاندارد توسط شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به عنوان یکی از هشت واحد نمونه تولیدی استان که شاخص‌های استاندارد را به خوبی اجرایی کرده‌اند روز یکشنبه مورخ 1399/12/03 در مراسمی با حضور استاندار در سرسرای تدبیر استانداری تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در مراسمی که روز یکشنبه مورخ 1399/12/03 و با حضور استاندار، معاونین، مدیرکل استاندارد استان و جمعی از مدیران واحدهای نمونه تولیدی استان در محل سالن تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به عنوان یکی از هشت واحد نمونه تولیدی استان که شاخص‌های استاندارد را به خوبی اجرایی کرده‌اند تجلیل به عمل آمد.

استاندار کرمانشاه در این مراسم با تشکر از واحدهای تولیدکننده که در این شرایط سخت موجب ایجاد امید در جامعه می‌شوند، گفت: خوشبختانه کرمانشاهیان از دیرباز در برندسازی آدم‌های موفقی بودند و همیشه توانستند در کل کشور تولیدات خود را عرضه کنند.

هوشنگ بازوند با قدردانی از زحمات مدیرکل استاندارد استان هم گفت: اداره استاندارد باید در برندسازی به تولیدکنندگان کمک کند چون برندسازی بدون استاندارد کار سختی است و من اطمینان دارم این هنر در کرمانشاه وجود دارد و اگر وقت کافی صرف کنیم با برندسازی محصولات خود می‌توانیم تولیدات خود را به رُخ ایران و جهان بکشیم.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه هم در این مراسم با اشاره به اینکه این مراسم هر ساله در روز جهانی استاندارد ۲۲ مهر برگزار می‌شود و امسال کرونا آن را به تعویق انداخت، گفت: امروز که دشمن در یک جنگ نابرابر حوزه اقتصادی را نشانه گرفته است، تولیدکنندگان موتور محرکه اقتصاد و در خط مقدم این مبارزه قرار دارند و اداره استاندارد هم بر اساس تکالیف سازمانی ضامن ایمنی و سلامت همشهریان است.

محمودرضا نیازی ضریب نفوذ استاندارد بین واحدهای تولیدی استان را ۱۰۰ درصد عنوان کرد و ادامه داد: ‌اکنون ۶۳۰ واحد تولیدی با یک هزار و ۲۸۰ فرآورده با ویژگی‌های مختلف تحت کنترل و پایش مستمر اداره استاندارد قرار دارد.

وی افزود اکنون در استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه بیش از هزار واحد تولیدی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از ۳۰ هزار نفر فعال است.

در پایان این مراسم از شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه (کود اوره)، شرکت پتروشیمی بیستون (آلکیل بنزن خطی)، شرکت مارپیچ باختر (مفصل‌های کروی)، شرکت محورسازان زاگرس (مفصل‌های کروی)، شرکت تعاونی ۱۲۱ (ماست کم چرب)، مجتمع کشت و صنعت و روغن نباتی ماهیدشت کرمانشاه (روغن سویا)، شرکت سیمان سامان غرب (سیمان پرتلند) و شرکت قطعات بتنی فرامان غرب (اهتمام به کیفیت استاندارد) و همچنین از بهزاد فرخی  به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه ملی تجلیل و قدردانی شد.

لوح تقدیر شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه را علی رضا وفا مدیرعامل این شرکت از دستان استاندار کرمانشاه دریافت کرد.

 


١٢:٣٢ - يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٩٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: