چاپ        ارسال به دوست

در راستای تعاملات استانی انجام شد:

دیدار مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با مدیرکل گمرکات استان

 

 

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه به اتفاق تنی چند از معاونان و مدیران این مجموعه با هدف تعامل و رایزنی در خصوص مسائل مشترک و بازدید از خط تولید و بارگیری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و دیدار با مدیرعامل شرکت در این کارخانه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه،‌ در راستای تداوم و افزایش تعاملات استانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با سازمان ها و ادارات ذینفع خود، با حضور مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و مدیرکل گمرکات استان، مشکلات رویه های گمرکی حوزه صادرات بررسی شد.

در این دیدار مهندس سیدجعفر هاشمی مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه ضمن تقدیر از همکاری های گمرکات استان در کاهش موانع، تعاملات بیشتر با گمرک را خواستار شد.

وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از فعالیت های گمرکی کشور در استان کرمانشاه انجام می پذیرد، نقش گمرکات استان کرمانشاه در تولید را کلیدی خواند و گفت: همکاری و تعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و گمرکات استان می تواند باعث افزایش تولید و اشتغال آفرینی در استان شود.

مهندس هاشمی تصریح کرد: رویکرد شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، علاوه بر تأمین نیاز داخلی رویکردی صادراتی ست و این شرکت توانسته است رشد چشمگیری در حوزه صادرات داشته باشند.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با اشاره به مشکلات عدیده و تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی گفت: شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه موفق شد در عرصه صادرات، همچنان استوار و مقاوم در بازارهای منطقه‌ای و جهانی فعالیت کند و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگه‌ دارد.

ایشان با اشاره به توانمندی های شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از جمله آزمایشگاه مرجع این شرکت که آزمایشگاه همکار اداره استاندارد نیز محسوب می گردد، آمادگی مجموعه را به منظور همکاری در تسریع فرآیندهای گمرکی ابراز و خاطرنشان کرد: در خصوص صادرات ریلی نیز موارد در حال پیگیری ست و جلسات متعددی در این خصوص با شرکت های داخلی و خارجی برگزار شده، که در صورت راه اندازی به افزایش صادرات و رونق اقتصاد ریلی استان کمک بسزایی خواهد کرد.

مهندس سیدجعفر هاشمی در پایان با قدردانی از همکاری مدیرکل گمرکات استان و همکاران این مجموعه در راستای تسریع و ترخیص محموله های این کارخانه در گمرکات استان و کشور بیان کرد: کارهای بسیار خوبی مشترکاً با گمرک صورت گرفته است و از این مجموعه و تمام کسانی که پتروشیمی کرمانشاه را مورد حمایت قرار می دهند تشکر می‌کنم.

سید ایمان محدث مدیر بازرگانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز در این دیدار با بیان اینکه تلاش ما این است که همه اظهارات فروش شرکت را در کرمانشاه انجام بدهیم خاطرنشان کرد: تسهیل و تسریع امور مربوط به صادرات و صدور مجوزهای لازم در خصوص ترخیصات گمرکی و در یک کلام تسهیل امور گمرکی موجب جذب بیشتر خریداران و افزایش صادرات از مرزهای استان خواهد شد.

بختیار رحمانی پور مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه نیز با تأکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و اشتغال آفرینی اذعان داشت: حوزه صنعت مهمترین زمینه برای سرمایه گذاری، تولید و ایجاد اشتغال است، لذا ما تمام سعی خود را خواهیم داشت تا در بخش اجرایی هر آنچه در توانمان است با ارائه تسهیلات و ارزیابی محصول در محل کارخانه، معضلات و مشکلات به وجود آمده در حوزه صادرات را رفع کنیم.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه گمرکات استان کرمانشاه در خدمت واحدهای تولیدی است و هر کمکی برای رونق تولید و تسهیل امور گمرکی نیاز باشد انجام می‌دهد ادامه داد: گمرک برای سرپا نگه داشتن و رونق تولید واحدهای صنعتی تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

در پایان، مدیرکل، معاونین و تنی چند از کارکنان گمرکات استان کرمانشاه از خطوط تولید و بارگیری و فاز توسعه ای شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بازدید کردند .

 

 


١٤:٠٤ - دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٥١١    /    تعداد نمایش : ١٣٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: