چاپ        ارسال به دوست

به همت شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه رقم خورد:

اجرای طرح های توانبخشی مستمر و اختصاص بیش از ۲ میلیارد ریال برای تجهیز مدرسه استثنایی شهرستان هرسین

 

 

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه علاوه بر اجرای طرح های توانبخشی به صورت مستمر، بیش از ۲ میلیارد ریال برای تجهیز مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین اهدا کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به مناطق پیرامونی، علاوه بر اجرای طرح های توانبخشی به صورت مستمر، بیش از ۲ میلیارد ریال برای تهیه اقلام آموزشی و همچنین تجهیزات موردنیاز به مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین اهدا کرد. 

مهندس سیدجعفر هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه که به منظور اهدا اقلام کمک آموزشی و افتتاح طرح های توانبخشی در این مرکز حضور یافته بود مورد استقبال گرم دانش آموزان و کادر آموزشی و مسئولین این شهرستان قرار گرفت.

ایشان با اشاره به اهمیت رسیدگی به نیازهای آموزشی دانش آموزان مدارس استثنایی از اجرای طرح های مستمر کاردرمانی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی و شنوایی سنجی با محوریت واحد بهداری شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه خبر داد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه همچنین در این بازدید ضمن تاکید بر توجه بیش از پیش و هدفمند به مناطق و مراکز کمتر برخوردار، به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه و به منظور تخصیص کمک هزینه تحصیلی، به تمامی دانش آموزان مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین کارت هدیه اهدا کرد.

گفتنی است در این مدرسه و به همت شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه علاوه بر راه اندازی یک اتاق چندحسی و 2 اتاق هوشمند؛ اقلامی شامل لوازم ورزشی و توانبخشی، کامپیوتر، تبلت، عینک های طبی، چرخ خیاطی، اجاق گاز و برخی دیگر از لوازم موردنیاز این مدرسه به ایشان اهدا گردید.

مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین در سال 1373 افتتاح و هم اکنون دارای 69 دانش آموز استثنایی از نقاط مختلف شهرستان، روستاهای تابعه و شهرستان های همجوار است.


 

 

 

 

 

 


١٣:٥٦ - سه شنبه ٩ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٥٢٦    /    تعداد نمایش : ١٤٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: