چاپ        ارسال به دوست

در مراسمی که به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد:

از اقدامات چشمگیر مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در حمایت از معلولان تجلیل شد

 

 

در مراسمی که روز یکشنبه 12 آذرماه به مناسبت روز جهانی معلولان در مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین برگزار گردید از اقدامات چشمگیر مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در حمایت از معلولان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در مراسمی که روز یکشنبه 12 آذرماه به مناسبت روز جهانی معلولان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن رضایی امام جمعه محترم شهرستان، دکتر ابوطالب ایتوندی فرماندار محترم شهرستان، سرهنگ پاسدار سیدمصطفی موسوی نیک فرمانده محترم سپاه نبی اکرم شهرستان و روسای محترم آموزش و پرورش و بهزیستی شهرستان و تنی چند از مدیران و مسئولین محترم شهرستان هرسین در مدرسه استثنایی مشعل دانش این شهرستان برگزار گردید از اقدامات چشمگیر مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در حمایت از معلولان تجلیل شد.

در این مراسم که با تلاوت قرآن، سرود ملی و اجرای برنامه های هنری توسط معلمان و دانش آموزان مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین آغاز شد؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن رضایی امام جمعه محترم شهرستان هرسین ضمن ایراد سخنانی در خصوص جایگاه ویژه معلولان در پیشگاه الهی، هرگونه اقدامی در خصوص کمک به ایشان را عمل خیر و دارای ارزش فراوان در نزد پروردگار برشمرد و خاطر نشان کرد: مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه همواره در انجام امور خیرخواهانه در منطقه پیشگام بوده اند.

دکتر ابوطالب ایتوندی فرماندار محترم شهرستان هرسین نیز با چشمگیر خواندن اقدامات مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در حمایت و کمک رسانی و اقدامات مستمر توانبخشی و تامین اجتماعی به دانش آموزان مدرسه استثنایی مشعل، قدردانی از خدمات مهندس هاشمی را جزو وظایف خود برشمرد و برای ایشان و مجموعه پرتلاش و تاثیرگذار شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه آرزوی توفیق و بهروزی کرد.

در ادامه این مراسم ضمن ابلاغ سلام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، متن پیام ایشان به مناسب روز جهانی معلولان، توسط رئیس روابط عمومی این شرکت برای حضار قرائت شد؛ در بخشی از این پیام آمده است: بر این باورم معلولیت، محدودیت نیست. همه عزیزانی که با مصائب و مشکلات ناشی از معلولیت دست به گریبانند، همچون همه اعضای اجتماع، حقوق مشترک دارند و لازم است توجه و اهتمام بیشتری برای مرتفع نمودن مسائل و مشکلاتشان به خرج داد.

مهندس هاشمی در این پیام ضمن تأکید بر توجه جدی به این سرمایه های عظیم انسانی، مشارکت ایشان در توسعه پایدار را حائز اهمیت دانسته و ابراز داشتند: تلاش برای استفاده تمامی اقشار جامعه از فرصت های رشد و شکوفایی از تکالیف مهم مسئولین تلقی می گردد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پایان این پیام، روز جهانی معلولان را فرصتی مغتنم برای سوق دادن افکار عمومی به سمت باور هر چه بیشتر به ایشان دانست و ضمن پاسداشت این روز و تبریک آن به همه معلولان و خانواده‌های محترم و صبور آنان برای تک تک این عزیزان و دست اندرکاران خدمت رسانی به این جامعه پر افتخار، توفیق، عزت و سربلندی، آرزو کرد.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم، لوح یادبود و تقدیری از طرف معلمان و دانش آموزان مدرسه مشعل دانش شهرستان هرسین توسط امام جمعه و مسئولین محترم این شهرستان به مدیرمنابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به نمایندگی از طرف مدیرعامل اهدا گردید و در ادامه ی اقدامات مستمر حمایتی تعداد 71 یک بسته معیشتی نیز توسط شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در بین خانواده های محترم دانش آموزان این مدرسه استثنایی توزیع شد.

 


٢٢:٥٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٧١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: