چاپ        ارسال به دوست

آزمون استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در صحت و سلامت کامل برگزار شد

 

 

 

آزمون استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با حضور بیش از ده هزار داوطلب روز پنجشنبه 17 اسفندماه 1402 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در 3 مرکز دانشگاهی در شهر کرمانشاه و دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، این آزمون با هدف راهبرد توسعه ای و کمک به اشتغالزایی استان و کشور و برای تأمین و تکمیل نیازهای نیروی انسانی در حوزه‌های مد نظر پروژه توسعه ای فاز 2، با حضور بیش از 10 هزار داوطلب روز پنجشنبه 17 اسفندماه 1402 در دو نوبت صبح و عصر در 3 مرکز دانشگاهی در شهر کرمانشاه و دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این خصوص اظهار داشت: بی‌شک با برگزاری این آزمون استخدامی، شاهد جذب انبوه نیروهای زبده‌ خواهیم بود.

مهندس هاشمی افزود: این آزمون به صورت کتبی، عمومی و تخصصی انجام گرفت و پذیرفته شدگان به صورت مرحله ای و بسته به نیاز شرکت پس از مصاحبه نظام‌یافته و انجام طب صنعتی و برگزاری تست‌های ورزشی و آمادگی جسمانی مطابق با قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی، برای ادامه روند و تکمیل فرآیند کار انتخاب خواهند شد.

 


١٥:٢٣ - شنبه ١٨ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٥٨٨    /    تعداد نمایش : ١٦٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: