چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و روز ازدواج

 

 

 

دکتر امیرحسین لطفی لاریجانی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و روز ازدواج را تبریک گفت؛ متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی 

مقام معظم رهبری(مد ظله العالی): نعمت ازدواج، یکی از بزرگترین نعمت های الهی است.

خانواده از دیرباز، کانون خلق و ارتقای ثروت اجتماعی و پرورش افراد و زمینه ساز رشد جوامع بوده است. ازدواج نیز سنگ بنای تشکیل خانواده و مرحله نخست شکل گیری آن است. ادیان الهی نیز با صحه گذاشتن بر این امر، آن را مایه ی دوام و بقا و اعتلای جوامع انسانی دانسته اند.

اول ذی الحجه، سرسبزترین روز عالم، سالروز ازدواج و پیوند آسمانی دو الگوی ایمان، انسانیت و فرزانگی، حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)، روزی است که در آن زیباترین سرود هستی زمزمه شد و روشن‏ ترین پیوند در فصلی از تاریخ به ثبت رسید. این پیوند آسمانی، الگویی است شایسته برای امر ازدواج و زندگی سالم و سعادتمند و نمونه ای است واقعی در زمینه ازدواج که باید ابعاد مختلف آن مورد توجه جوانان عزیز قرار گیرد.

اینجانب سالروز مقدس ترین ازدواج هستی را خدمت تمامی همکاران گرامی در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه تبریک عرض نموده و از درگاه باری تعالی برای تمامی عزیزان سربلندی و سرافرازی در ظل توجهات امام زمان(عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را با الگو قرار دادن منش زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) مسئلت می نمایم.

امیرحسین لطفی لاریجانی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

 

 


٢٢:٤٢ - جمعه ١٨ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ٦١٣    /    تعداد نمایش : ٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: